Jsem lékařka, kterou zkušenost přivedla k sebepoznávání. Zjistila jsem, že můžeme změnit způsob, jak přemýšlíme a přistupujeme k životu a k sobě.  Můžeme změnit i to, jak se cítíme, když si to dovolíme prožít.

Pracuji jako lékařka s atestací z praktického lékařství.  Myslím, že kromě mateřství, respektující výchovy a kontaktního rodičovství, právě moje práce byla a je pro mě velkým impulzem hledat něco víc.  

Fascinuje mě zamýšlet se nad tím, co opravdu prožíváme a jak se to zrcadlí v našem těle.

Právě moje zvídavost mě přivedla k tomu, že jsem se stala frekventantkou dlouhodobého akreditovaného psychoterapeutického výcviku v přístupu zaměřeném na člověka na Institutu PCA v Brně. Již nělikolik let mám díky tomu pocit, že jsem v spávnem čase na správném místě.

V případě zájmu o individuální setkání v psychoterapetickém přístupu zaměřeném na klienta, mě můžete kontaktovat.Narodila jsem se 22. 7. 1986 na Slovensku ve městě Michalovce, kam se vždy ráda vracím.
S manželem, synem a pejskem bydlíme v Českých Budějovicích.
2005-2011 jsem studovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.
Absolvovala jsem postgraduální studium a v roku 2015 získala atestaci z praktického lékařství.
Na cestě vlastního sebepoznávání jsem absolvovala množství kurzů osobního rozvoje.
2019-2020 mám za sebou několik kurzů psychosomatiky pro lékaře.
V r. 2019 jsem byla účastnící úvodního 7denního workshopu ke komplexnímu psychoterapeutickému výcviku názvem „Úvod do přístupu zaměřeného na člověka“.
V současnosti jsem frekventantkou dlouhodobého akreditovaného psychoterapeutického výcviku „Poradenství a psychoterapie zaměřená na klienta".